podiumW Otwartych Mistrzostwach Czech, które odbyły się w dniach 17-19 kwietnia 2015 r., w kat. Mężczyźni A srebrny medal zdobyła polska para deblowa Norbert Stolicki i Rafał Rykowski (Bolesławiec/Wrocław).
Miejsce 5 w tej samej kategorii zajęli Grzegorz i Bartłomiej Lorkiewicz z Wrocławia.

W deblu kat. Mężczyźni B miejsce 21 zajęli Adam Wymysłowski i Marcin Krawutschke (Szczawno Zdrój/Wałbrzych).

W grach singlowych w kat. Mężczyźni A miejsce 5 zajął Rafał Rykowski, 11 Grzegorz Lorkiewicz, 13 Norbert Stolicki.
W kat. Mężczyźni B miejsce 21 zajął Bartłomiej Lorkiewicz. W kat. Mężczyźni C miejsce 5 wywalczył Tomasz Pieśla z Wałbrzycha, a 29 był Adam Wymysłowski.
W kat. Mężczyźni D 4 pozycję zajął Marcin Krawutschke. W kat. Mężczyźni 45+ miejsce 13 Adam Wymysłowski.

Kolejną okazję do sprawdzenia swojej formy zawodnicy będą mieli już w dniach 9-10 maja w Poznaniu, w klubie FAIRPLAYCE, w drugim turnieju z cyklu Racketlon Super Polish Tour 2015, na który wszystkich serdecznie zapraszamy :-)