Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi najbliższego turnieju, który odbędzie się w Warszawie w klubie STOŁECZNE CENTRUM SPORTU AKTYWNA WARSZAWA
 
TERMIN:
27 MAJA 2018 R. (NIEDZIELA)
 
MIEJSCE:
 
WSTĘPNY HARMONOGRAM:
- 24 MAJA 2018 (czwartek) - zamknięcie list startowych
- 25 MAJA 2018 (piątek) – losowanie oraz publikacja wyników losowania na stronie www.ravsport.pl
- 27 MAJA 2018 (niedziela) - godzina 10.00 start turnieju.
 
KATEGORIE:
GRY POJEDYNCZE:
- KAT. OPEN
- KAT. AMATORZY
- KAT. 45+ (urodzeni w 1973 i starsi)
 
GRY PODWÓJNE:
- DEBEL OPEN
 
Można zgłaszać się tylko do jednej kategorii singlowej.
 
WPISOWE:
- 100 zł od zawodnika biorącego udział tylko w grze singlowej
- 60 zł od zawodnika biorącego udział tylko w grze deblowej
- 150 zł od zawodnika biorącego udział w dwóch kategoriach (singlowa + debel)
Wpisowe płatne na miejscu u organizatora.
 
ZGŁOSZENIA:
Prosimy przesyłać do czwartku 24 MAJA 2018 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W treści prosimy podać:
imię i nazwisko, miejscowość, rodzaj kategorii, nr telefonu.
 
ORGANIZATOR ZAPEWNIA:
- stoły do tenisa stołowego,
- korty do badmintona,
- korty do squasha,
- korty do tenisa ziemnego - nawierzchnia mączka ceglana - (KONIECZNE ODPOWIEDNIE OBUWIE)
- piłki, lotki
- trofea dla najlepszych zawodników 
 
NAGRODY:
KAT. OPEN:
I MIEJSCE - 800 zł
II MIEJSCE - 500 zł
III MIEJSCE - 300 zł 
 
PATRONAT SPORTOWY:
 
Wydarzenie na facebooku znajduje się tutaj: https://www.facebook.com/events/1784464478281653/
 
ZASADY GRY W RACKETLONA znajdują się TUTAJ
 
LISTA STARTOWA (aktualna na dzień 24.05.2018 r.):
 
KATEGORIA OPEN:
1. Rafał Szlązak (Sopot)
2. Rafał Woźniak (Warszawa)
3. Filip Młynarski (Warszawa)
4. Rafał Rykowski (Wrocław)
5. Filip Cygankiewicz (Kraków)
6. Maciej Grams (Gorzów Wlkp)
 
KATEGORIA AMATORZY:
1. Damian Świerczek (Warszawa)
2. Bartosz Panek (Kraków)
3. Min Dyk Nhuien (Warszawa)
4. Jarosław Pupiałło (Gdańsk)
5. Radosław Janisiak (Justynów)
6. Artur Barlik (Warszawa)
7. Jan Adamiak (Jabłonna k. Warszawy)
8. Jacek Węglarz (Warszawa)
 
KATEGORIA 45+ :
1. Piotr Polański (Warszawa)
2. Wojciech Drwięga (Łaziska Górne)
3. Mariusz Dudek (Katowice)
4. Robert Szczepaniak (Warszawa)
5. Dariusz Walczak (Gliwice)
6. Jacek Czeremużyński (Konstancin-Jeziorna)
7. Dariusz Kiełb (Stalowa Wola)
8. Piotr Ostaszyk (Olsztyn)
9. Artur Nowogórski (Warszawa)
10. Mariusz Dereń (Leżajsk)
11. Dariusz Muc (Warszawa)
 
KATEGORIA DEBEL OPEN:
1. Damian Świerczek / Piotr Polański (Warszawa)
2. Jacek Czeremużyński / Rafał Rykowski (Konstancin-Jeziorna/Wrocław)
3. Piotr Ostaszyk / (Olsztyn)
4. Filip Młynarski / Rafał Woźniak (Warszawa)
5. Mariusz Dereń /Dariusz Kiełb (Leżajsk/Stalowa Wola)
6. Dariusz Muc (Warszawa)
 
Serdecznie wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju.