Polska Federacja Racketlona serdecznie zaprasza wszystkich miłośników sportów rakietowych do wzięcia udziału w MISTRZOSTWACH POLSKI 2016 w RACKETLONIE, które zostaną rozegrane w Parku Rekreacyjno-Sportowym FAIRPLAYCE w Poznaniu.
 
W tegorocznych Mistrzostwach udział może wziąć każdy - od zawodników grających od dawna, po osoby dopiero rozpoczynające przygodę z racketlonem.
 
Mistrzostwa Polski w grach podwójnych zostaną rozegrane w piątek 21 października w kategoriach: Debel Open, Debel Amatorzy i Mikst.
Mistrzostwa Polski w grach pojedynczych zostaną rozegrane od soboty do niedzieli 22-23 października w kategoriach: Kobiety, Open, Amatorzy, Juniorzy, Seniorzy 45+ i 50+.
 
Zgłoszenia prosimy przesyłać do niedzieli 16 października 2016 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
 
Wszystkie szczegółowe informacje na temat Mistrzostw znajdują się na stronie turniejowej: http://www.ravsport.pl/racketlon/index.php/imp-i-dmp-2016
 
wydarzenie baner 1